Nasza firma powstała dzięki pasji i zamiłowaniu do modelarstwa i fotografii.

Swoje skomplikowane zadania wykonują najlepiej ci, którzy pasjonują się tym co robią.

Wykorzystując możliwości bezzałogowych statków powietrznych pomagamy naszym Klientom usprawnić przebieg inspekcji technicznych. Zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zadanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dzięki znacznemu finansowaniu ze środków unii europejskie byliśmy w stanie doposażyć nasza firmę, jako pierwszych w Polsce, w najnowocześniejszy sprzęt na świecie do komercyjnego użytku w przemyśle. Pozwoliło nam to wejść na nowy poziom precyzji pomiarów jak i niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa.

POSIADAMY WYMAGANE UPRAWNIENIA

Posiadamy uprawnienia Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych UAVO BVLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które pozwala nam na wykonywanie lotów komercyjnych.

Posiadamy również uprawnienia ITC (Infrared Training Center). Jest to Program szkoleniowy oparty na modelu wypracowanym na podstawie wieloletniego doświadczenia firmy FLIR , stosowanym w ośrodkach szkoleniowych ITC na całym świecie z termografii. Szkolenia z termowizji z uprawnieniami respektowanymi na całym świecie.

Mobilny zespół

Nasz zespół jest w pełni mobliny i wykonujemy zlecenie na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju.